Cocoon Hotel Belair is zijn naam waardig: het viersterrenhotel ligt aan de oever van de Sûre met uitzicht op het Kasteel van Bourscheid. Cocoonen kan er in de sauna, de hammam, de bar, het restaurant en natuurlijk de comfortabele hotelkamers. Maar buiten is ook genoeg te beleven, want dit is het hart van de Luxemburgse Ardennen. Een landschap gemaakt voor herfst- en winterwandelingen en tripjes naar Luxemburg Stad, het Müllerthal en de Moezelstreek.
Vanaf eind november staat Luxemburg stad weer in het teken van de kerstmarkten en het Winterlightsfestival. De kerstmarkten zijn verspreid over verschillende locaties in de stad. Je kunt genieten van de warme en gezellige sfeer van het adventscircus, de straatanimatie, parades en de tentoonstellingen. Vergeet niet de Luxemburgse lekkernijen te proeven zoals aardappelbeignets, Luxemburgse witte wijn of ter plaatse gemaakte chocolade en snoepgoed.
3-daags winterarrangement Cocooning in Luxemburg
Inbegrepen
- 2x overnachting
- 2x uitgebreid ontbijtbuffet met glaasje bubbels
- 1x driegangendiner op de eerste avond
- glaasje Glühwein op de dag van aankomst
- mooie fles bubbels op de kamer
- wandelkaart met winterwandelingen
- gratis portie warme borrelhapjes op de 2e dag tussen 16.00 en 18.00 bij het nuttigen van een drankje aan de bar of bij de openhaard (drankje niet inclusief)
- gratis gebruik van wellnesscentrum met o.a. sauna en hammam in Cocoon La Rive (tussen 16-20 uur)
- gratis parking en wifi
Verblijfsperiode
Het arrangement kan geboekt worden in de periode van 13 november 2017 tot en met 29 maart 2018. Aankomst en vertrek is dagelijks mogelijk. Aankomst en vertrek is niet mogelijk in de periode van 22 december 2017 tot en met 6 januari 2018 en van 9 februari tot en met 17 februari 2018.
Verlengen
Het is mogelijk op aanvraag te verlengen. Neem hiervoor contact op met ons Customer Contact Center.