De Standaard en Het Nieuwsblad

Speciaal voor de lezers van De Standaard en Het Nieuwsblad heeft Pharos Reizen van ANWB onderstaande reisaanbiedingen samengesteld. Bekijk hieronder de arrangementen en boek eenvoudig!

Ben jij op zoek naar een vakantie die verrast en inspireert? Dan ben je bij Pharos Reizen aan het juiste adres. Wij zijn vernoemd naar de oudste vuurtoren ter wereld en schijnen je graag bij op je zoektocht naar een bijzondere vakantie, met de zekerheid van de ANWB!

Prijsdetails

Deze prijs is:

  • inclusief reserverings-/dossierkosten: € 20,- per boeking en calamiteitenfonds: € 2,50 per boeking

Verplichte toeslagen ter plaatse te betalen:

  • toeristenbelasting: € 1,10 per persoon per nacht (Hotel Domaine de Cabasse)
  • toeristenbelasting: € 1,20 per persoon per nacht (Hotel BW Domaine de la Petite Isle)
  • toeristenbelasting: lokaal tarief (Hotel Villa Borghèse)

Bij reservering op te geven indien gewenst en ter plaatse te betalen: 

  • fietshuur elektrische fiets 1 dag (Hotel Domaine de Cabasse): € 35,- per dag
Sluit details
Misschien wel de mooiste regio in de lavendelrijke Provence: Luberon!
De kleuren van de Provence
8-daagse rondreis Provence
  • Rondreis
  • Frankrijk
  • Provence
  • driegangenwelkomstdiner, rondleiding wijnkelder en fles rode wijn bij aankomst in Hotel Domaine de Cabasse
  • rondleiding + wijnproeverij bij Domaine Marotte bij Carpentras
  • bezoek Distillerie Bleu Provence
Per persoon vanaf € 530,25 bij vertrek op 12-10-2019

Bij Pharos Reizen kan je zoveel meer beleven