Camping La Masseria- Happy Camp
Pharos Reizen biedt vanaf vakantieseizoen 2019 geen campings meer aan. Mocht je deze of een andere camping willen boeken kijk dan op ANWB Kamperen. Als je tussen 1 november 2018 en 28 februari 2019 boekt krijg je een kennismakingskorting van € 25,-!
Voorwaarden € 25,- kennismakingskorting
- te besteden bij alle boekbare campings op ANWB Kamperen
- geldig bij een boeking vanaf € 500,-
- ·niet overdraagbaar
- alleen geldig als je boekt in de periode 1 november 2018 t/m 28 februari 2019
- de € 25,- wordt verrekend nadat uw boeking is gerealiseerd.
- Om uw korting te verzilveren dient u een email te sturen naar reserveringen@anwb.nl o.v.v. 'pharos2019'. Vermeld hierbij ook uw reserveringsnummer en rekeningnummer
Deze prijs is:
- per vierkamerstacaravan Happy Comfort per nacht
- geldig o.a. bij aankomst op 26 september 2018
- met min. verblijf van 3 nachten
- op basis van logies
Verplichte toeslagen aan Pharos te betalen:
- dossier-/reserveringskosten: € 20,- per boeking
- kosten calamiteitenfonds: € 2,50 per boeking
- toeslag 5de persoon en meer: € 5,- per persoon per nacht
Verplichte toeslagen ter plaatse te betalen
- borg: € 100,- cash per unit
- eindschoonmaak: de stacaravan dient schoon achtergelaten te worden. Indien dit bij de controle voor vertrek niet het geval is, zal er schoonmaakkosten verrekend worden met de borg. Verplicht te betalen bij vertrek buiten openingstijden receptie.
Happy Comfort: € 40,- per unit
Happy Premium: € 50,- per unit - toeristenbelasting:
In Italië mag de lokale overheid toeristenbelasting heffen. Tarieven variëren per gemeente en accommodatieclassificatie, van € 0,20 tot enkele euro's per persoon per nacht (grote steden als Florence en Rome). Deze toeristenbelasting is niet inbegrepen in de prijs van de boeking en dient ter plaatse betaald te worden.
Bij reservering op te geven indien gewenst en ter plaatse te betalen
- kinderbed, -bad of -stoel: € 2,- per stuk per dag
- bedlinnen:
tweepersoons set: € 20,- per set
eenpersoons set: € 15,- per set - strandlaken: € 8,- per stuk
De beschikbaarheid van de reis gaan wij voor jou na. Dit betekent dat er één of meerdere delen in de reis niet meer op voorraad zijn. Ons streven is om hierover binnen een aantal dagen uitsluitsel te geven. Bij een rondreis hebben wij iets meer tijd nodig, omdat de reis bestaat uit meerdere accommodaties/vervoer. Wij nemen binnen 8 werkdagen contact met je op over de status van jouw aanvraagboeking.
Deze aanvraagboeking is bindend, dit betekent dat je niet meer kosteloos kan annuleren of wijzigen. Soms zijn er wijzigingen (in de prijs) voor een bootovertocht, vlucht, accommodatie etc. Wij zullen dit altijd vooraf met je bespreken. Indien je hier niet akkoord mee gaat, kun je kosteloos van de boeking afzien. Zodra de boeking akkoord is, ontvang je van ons een bevestiging per e-mail.
De (aan)betaling is pas nodig zodra de aanvraagboeking definitief is. Boek je kort voor vertrek? Dan behandelen wij jouw aanvraagboeking met voorrang.