Een kleinschalig en overzichtelijk skigebied, niet al te ver van huis en een verblijf in het gezellige, als vakantiedorp opgezette, Chaletdorp Cordial Achenkirch. En als u even een dagjes niet wilt skiën, dan is er in de omgeving voldoende te doen om toch een heerlijke wintervakantie te hebben! Zo is het bijvoorbeeld heerlijk om te wandelen rondom de werkelijk fenomenale Achensee, het mooiste bergmeer van Tirol, Oostenrijk!
|
Arrangement Chaletdorp Cordial
- 7 of 8 overnachtingen met ont bijtbuffet
- welkomstdrankje
- dagelijks namiddagsnack 15.30 - 16.30 uur
- dagelijks viergangenkeuzemenu met saladebuffet
- op 24 december kerstgaladiner
- op 31 december Silvestergaladiner
- 1x per week Nordic Walking-tocht
- gebruik wellnesscentrum met binnenzwembad, whirlpool, infraroodcabine, sauna en stoombad
|
Verblijfsperiode
Deze vakantie kan gemaakt worden in de periode 16 december 2011 tot en met 14 april 2012.
In de periode van 16 december tot en met 29 december 2011 is aankomst en vertrek uitsluitend mogelijk op vrijdag met een verblijf van 7 nachten.
In de periode van 30 december 2011 tot en met 6 januari 2012 is aankomst op vrijdag en vertrek uitsluitend mogelijk op zaterdag met een verblijf van 8 nachten.
In de periode van 7 januari tot en met 14 april 2012 is aankomst en vertrek uitsluitend mogelijk op zaterdag met een verblijf van 7 nachten of een veelvoud hiervan.