Hotel Sonnschein - Stellen

Zoekcode: 80433
De Wildschönau in Tirol is een prima plaats voor een heerlijke wintersport in Oostenrijk. Niederau is een prima uitgangspunt om te skiën.

  • gemoedelijk hotel Sonnschein
  • skiën tot bij uw hotel
vanaf € 575,- p.p.p. arrangement
  • Het restaurant van Hotel Sonnschein in Niederau
  • Luxe binnenzwembad
  • De lounge van Hotel Sonnschein in Niederau

Algemeen

 

Niederau in de Wildschönau is gemoedelijk en overzichtelijk, en is daardoor heel geschikt voor beginnende skiërs.

Inbegrepen
  • 7x overnachting met ontbijtbuffet
  • skipas skigebied Wildschönau (5 dagen)
  • dagelijks viergangekeuzemenu met saladebuffet en af en toe kaas- of dessertbuffet
  • welkomstdrankje
  • 2x transfer naar Skigebied Hopfgarten/Skiwelt (skipas voor dit gebied is excl.)

    "De Wildschönau is een zeer mooi skigebied met voornamelijk rode pistes. Ik ben er zelf al een aantal keer op vakantie geweest en skiën is er fantastisch."
    Jeroen Biesheuvel
    Inkoper ANWB Ledenreizen

    Verblijfsperiode
    Deze vakantie kan gemaakt worden in de periode 27 december 2011 tot en met 24 maart 2012.
    In de periode van 27 december 2011 tot en met 2 januari 2012 is aankomst uitsluitend mogelijk op dinsdag en vertrek op maandag met een verblijf van 6 nachten. Tijdens dit verblijf is de creche is geopend van woe t/m zo.en een nieuwjaarsdiner is inclusief.
    In de periode van 2 januari tot en met 8 januari 2012 is aankomst uitsluitend mogelijk op maandag en vertrek op zondag met een verblijf van 6 nachten. Tijdens dit verblijf is de creche geopend van dinsdag t/m zaterdag.
    In de periode van 7 januari tot en met 24 maart 2012 is aankomst en vertrek uitsluitend mogeljk op zaterdag met een verblijf van 7 nachten. De creche is dan geopend van zondag t/m donderdag.