Het Zwarte Woud is een heerlijk gebied om even uit te blazen! En behalve uitblazen kunt u tijdens dit arrangement ook echt blazen: in het glasblazersmuseum maakt u kennis met de oude Schwarzwalde glasblazerstraditie. Blaast u uw eigen glas? In Herzogsweiler is nog zo'm oude regionale traditie te bewonderen: het roken van de Schwarzwalder Schinken. Uw hotel ligt in een mooi wandelgebied. Het ligt ook gunstig voor een ritje over de beroemde Schwarzwaldhochstrasse. Prachtige uitzichten gegarandeerd! En met de gratis openbaar-vervoerskaart reist u alle kanten op: zo ontdekt u eenvoudig het hele Zwarte Woud!
Uw verblijfU verblijft in Höhenhotel Pfeifle bij Baiersbronn-Huzenbach, in het noord-/middengedeelte van het Zwarte Woud. Diverse leuke rondleidingen kunt u er bijwonen, zoals op dinsdag en zaterdag bij een echte Schinken-rokerij of op maandag, donderdag en zondag in het glasmuseum in Wolfach. Uw hotel beschikt o.a. over een restaurant, een bar en een sauna. U overnacht in een nette kamer met tv, badkamer met bad/douche, toilet en balkon en zitje.
Inbegrepen:
- 4x of 7x overnachting met ontbijtbuffet
- 4x of 7x driegangendiner
- 1x welkomstdrankje
- 1x kopje koffie met Schwarzwalder Kirschtorte
- 1x informatieavond over het Zwarte Woud
- 1x wandelroutes van de omgeving
- entree Schwarzwalder Schinkenrokerij Herzogsweiler
- entree glasmuseum Dorotheenhütte Wolfach
- dagelijks gratis openbaar vervoer in het Zwarte Woud
- ANWB-reisgids Actief Zwarte Woud (1 ex. per res.)
|
VerblijfsperiodeU kunt in dit hotel verblijven van 10 januari tot en met 31 oktober 2012. Aankomst en vertrek zijn dagelijks mogelijk.