Verblijfsperiode 2012
U kunt op Camping Yelloh! Village Le Sérignan Plage verblijven van 26 april tot en met 3 oktober 2012. Aankomst en vertrek zijn dagelijks mogelijk met een minimumverblijf van 3 nachten. In de periode van 26 april tot en met 7 mei 2012 en in de periode van 25 mei tot en met 15 september 2012 is het minimumverblijf 7 nachten. Voor het type VIP kunt u in het hoogsezioen ook dagelijks aankomen, met een minimum verblijf van 7 nachten. Voor de overige types kunt u in de periode van 8 juli tot en met 2 september 2012 alleen op zondag aankomen.
"Wij zijn al jaren een grote fan van deze camping Yelloh! Village Le Sérignan Plage en komen er vaak terug, zo ook weer het afgelopen jaar. Elk jaar wordt de camping nóg mooier en nóg beter. Een paar steekwoorden zeggen genoeg: heerlijk zwembad met grasveld, aan het strand, veel voorzieningen voor kinderen van alle leeftijden, alles is ter plaatse aanwezig, uitstekende stacaravans, bijna altijd mooi weer, maar vooral een heerlijk ontspannen en ongedwongen sfeer, een sfeer die je overal voelt en die door iedereen wordt uitgestraald. Het uiterst vriendelijke personeel heeft ook een enorme servicegerichtheid, en je ziet dat ze hun werk met plezier doen. Kortom, echt een van de beste vakantieadressen! En dat meen ik uit de grond van mijn hart."
Boudewijn Kloes
Inkoper Pharos Reizen
(én vakantieganger in Sérignan)
Indien u het type VIP wilt boeken, kunt u bij het boeken kiezen voor ' Yelloh! Le Sérignan Plage 2012 - VIP'. Er zijn nog een aantal types VIP beschikbaar in de periode: 7 t/m 17 juli 2012 (11 nachten), 7 t/m 18 juli 2012 (12 nachten) en van 14 t/m 24 augustus 2012 (11 nachten).
Direct aan natuurlijk zwemwater-selectie Camping Yelloh! Village Le Sérignan Plage ligt direct aan het strand, dat heel langzaam afloopt zodat de zee heel lang ondiep is en dus zeer kindvriendelijk.
|