Vakantiepark Le Domaine des Nouailles

Zoekcode: 46003
Vakantiepark Domaine des Nouailles in de Dordogne ligt direct aan een zwemmeer. Dit vakantiepark in Frankrijk ligt in de Périgord Noir en heeft een zwembad, animatie en veel speelruimte.

  • aan privé-zwemmeer met zandstrand
  • ruime geschakelde vakantiehuizen
  • veel uitjes in de omgeving mogelijk
vanaf € 46,- per bungalow per nacht
  • Domaine de Nouailles, Nontron, Dordogne
  • Domaine de Nouailles, Nontron, Dordogne
  • Domaine de Nouailles, Nontron, Dordogne
  • Domaine de Nouailles, Nontron, Dordogne
  • Domaine de Nouailles, Nontron, Dordogne
  • Domaine de Nouailles, Nontron, Dordogne
  • Domaine de Nouailles, Nontron, Dordogne
  • Domaine de Nouailles, Nontron, Dordogne
  • Dordogne
  • Domaine de Nouailles, Nontron, Dordogne
  • Domaine de Nouailles, Nontron, Dordogne

Le Domaine des Nouailles***
Gem. waardering
7,8
(17 beoordelingen)
  • Algemene indruk
    7,8
  • Ligging
    7,9
  • Service
    7,7
  • Prijs / kwaliteit
    7,8
  • Kindvriendelijk
    7,5
  • Activiteiten
    3,8
  • Onderkomens
    7,8
  • Eetgelegenheden
    6,2
Bladwijzer & Delen

Algemeen

een beetje groen, zie ligging veel te doen voor kinderen van 5-11 veel te doen voor kinderen van 12-14  honden welkom, zie tabje Op reis

Pharos Voordeel

  • 10% korting bij verblijf van minimaal 14 nachten in de periode van 7 april tot en met 6 juli 2012 en van 1 september tot en met 9 november 2012.
  • 10% korting bij verblijf van minimaal 21 nachten in de periode van 7 april tot en met 9 november 2012.

Deze kortingen zijn niet met elkaar te combineren.

Verblijfsperiode 2012
Deze vakantie kan gemaakt worden in de periode van 7 april tot en met 9 november 2012. Aankomst en vertrek is dagelijks mogelijk met een minimum verblijf van 7 nachten. In de periode van 7 juli tot en en 31 augustus 2012 is aankomst en vertrek alleen mogelijk op zaterdag.

Direct aan natuurlijk zwemwater-selectie
Vakantiepark Le Domaine des Nouailles ligt direct aan een privé-zwemmeer met zandstrand.

Uw kinderen worden VIKS (Very Important Kids)!
Bij Pharos Reizen promoveren alle kinderen van 4 t/m 11 jaar tot VIKS (Very Important Kids). Dat betekent dat we extra goed kijken naar de kindvriendelijkheid van onze accommodaties, dat er op sommige accommodaties extra veel voordeel is voor de kids en - last but not least - dat kids die met Pharos Reizen op vakantie gaan vaak een speciaal vakantiecadeautje ontvangen. En voor de kleine VIKjes in de dop, de kids t/m 3 jaar, is er een kleine VIK-verrassing. Maar er is nog meer! Alle VIKS en VIKjes mogen gratis rondneuzen in de VIKS Bibliotheek. Daar vinden ze spelletjes, kleurplaten en grappige weetjes. Bovendien bepalen de VIKS ieder jaar welke accommodatie de VIKS-Award wint: dit is de prijs voor de kindvriendelijkste accommodatie van het jaar. Meer weten? Kijk op: victor vuurtoren.

Code Reisaanbiedingen ANVR
Pharos Reizen van ANWB conformeert zich aan de ANVR Code Reisaanbiedingen.