Camping Village Simuni

Zoekcode: 10250
Camping Village Simuni is gelegen in Kroatië op het eiland Pag. Deze gezellige camping is een ideale bestemming voor families. Veel animatie en mooi strand en direct aan zee.

  • zeer vriendelijke eigenaren
  • direct aan strand
  • kinderanimatie in juli en augustus
vanaf € 34,- per stacaravan per nacht bij een verblijf van min. 3 nachten.
  • Kust, Camping Village Simuni, Kvarner
  • Kust, Camping Village Simuni, Kvarner
  • Volleybal, Camping Village Simuni, Kvarner
  • Zonsondergang, Camping Village Simuni, Kvarner
  • Zeilen, Kvarner, Kroatië
  • Gymnastiek, Camping Village Simuni, Kvarner
  • Animatie, Camping Village Simuni, Kvarner
  • Knutselen, Camping Village Simuni, Kvarner
  • Speeltuin, Camping Village Simuni, Kvarner
  • Luchtfoto, Camping Village Simuni, Kvarner

Šimuni***
Gem. waardering
7,4
(92 beoordelingen)
  • Algemene indruk
    7,4
  • Ligging
    8,1
  • Prijs / kwaliteit
    7,3
  • Kindvriendelijk
    7,8
  • Eetgelegenheden
    7,9
  • Staat van het sanitair
    6,2
Bladwijzer & Delen

Algemeen

veel te doen voor kinderen van 5-11 veel te doen voor kinderen van 12-14

De camping ligt op het eiland Pag, strekt zich uit over ca. 35 ha. en heeft de beschikking over 850 plaatsen. Het eiland Pag is het tweede grootste eiland van Kroatië. De camping ligt aan de rand van het kleine vissersdorpje Simuni, temidden van een groot eikenbos en direct aan een eigen 3000 m lang kiezelstrand. Voor de liefhebbers van speciale zandstranden is er een plaats bij de kaap met 500 m zandstrand. Tevens grenst het aan een moderne jachthaven. De middeleeuwse hoofdstad Pag bevindt zich op ca. 8 km afstand.

Pharos Voordeel
In de periode van 28 april 2012 tot en met 25 juni 2012 en in de periode van 8 september 2012 tot en met 21 september 2012 ontvangt u de volgende kortingen:
  • 7=6 7 nachten verblijven, slecht 6 nachten betalen
  • 14=11 14 nachten verblijven, slechts 11 nachten betalen
  • 21=14 21 nachten verblijven, slechts 14 nachten betalen

Verblijfsperiode
U kunt op deze camping verblijven van 01 januari 2012 tot en met 31 december 2012. Aankomst en vertrek zijn dagelijks mogelijk, met een minimum verblijf van 3 nachten.
In de periode van 02 juni 2012 tot en met 14 september 2012 is aankomst en vertrek alleen op woensdag en zaterdag mogelijk, met een minimum verblijf van 7 nachten.


"Het is een aparte ervaring wanneer je op het eiland Pag rijdt. Ik had net het gevoel of ik op de maan aan het rijden was. Het eiland kenmerkt zich door een rotsachtig landschap en je kunt er loslopende schapen tegenkomen... De camping en omgeving zijn daarentegen weer groen met vele eiken- en pijnbomen. Genieten zult u zeker van het strand en de zee, de camping ligt schitterend in een mooie baai. Geniet van het lekkere eten in een van de restaurants en van het animatieprogramma op de camping!"

Harmen de Jonge
Inkoper Pharos Reizen

Ligging aan natuurlijk zwemwater
Camping Simuni ligt aan de Adriatische Zee, met vele baaien, inhammen, kapen en stranden.


Uw kinderen worden VIKS (Very Important Kids)!

Bij Pharos Reizen promoveren alle kinderen van 4 t/m 11 jaar tot VIKS (Very Important Kids). Dat betekent dat we extra goed kijken naar de kindvriendelijkheid van onze accommodaties, dat er op sommige accommodaties extra veel voordeel is voor de kids en – last but not least – dat kids die met Pharos Reizen op vakantie gaan vaak een speciaal vakantiecadeautje ontvangen. En voor de kleine VIKjes in de dop, de kids t/m 3 jaar, is er een kleine VIK-verrassing.

Maar er is nog meer! Alle VIKS en VIKjes mogen gratis rondneuzen in de VIKS Bibliotheek. Daar vinden ze spelletjes, kleurplaten en grappige weetjes. Bovendien bepalen de VIKS ieder jaar welke accommodatie de VIKS-Award wint: dit is de prijs voor de kindvriendelijkste accommodatie van het jaar. Meer weten? Kijk hier voor meer informatie.