Vanuit een toplocatie in Cecina Mare aan de Italiaanse Middellandse-Zeekust beleef jij een super vakantie! Mooie zandstranden, een sfeervolle boulevard en een azuurblauwe zee en de leukste watersporten! Steden als Florence, Pisa en Luca liggen op een steenworp afstand!
Het programma bestaat uit een groot aantal activiteiten met veel waterplezier. Windsurfen, catamaranzeilen, zwemmen of een bezoek aan een Aquapark. Ben je tussen de 12 en 16 dan is dit zomerkamp een ideale bestemming.
Wat beleef je?
- Aquapark: een volledige dag ga je naar een supergaaf aquapark! Je vindt hier glijbanen in alle soorten en maten! Wat dacht je van de Colorado, de Aqua Roc of de Black Hole? Succes gegarandeerd! (Onder voorbehoud in het 5-daagse arrangement)
- Catamaranzeilen: onder begeleiding van een instructeur beleef je wat snelheid maken op zee is! (Onder voorbehoud in het 4-daagse arrangement)
- Windsurfen: na een goede uitleg van een professionele instructeur leer je de beginselen van het surfen! (Onder voorbehoud in het 5-daagse arrangement)
- Zwemmen, shoppen, spellen, relaxen: naast de activiteiten heb je natuurlijk ook voldoende tijd om het stadje in te gaan, een duik te nemen in het zwembad, of om lekker te chillen op het strand! Daarnaast worden er leuke spellen georganiseerd.
Inbegrepen:
- 3/4 of 7 x overnachtingen met ontbijt
- dagelijks lunch
- dagelijks avondmaaltijd
- dagelijks alle drankjes en tussendoortjes op locatie
- alle activiteiten en materialen
- onbeperkt sport- en spelmateriaal
- ANWB-reisbegeleiding
|
Verblijfsperiode 2012Je kunt dit arrangement boeken in de periode van 7 juli tot 24 augustus 2012.
Het 8-daagse arrangement begint en eindigt op zaterdag.
Het 5-daagse arrangement begint op zaterdag en eindigt op woensdag.
Het 4-daagse arrangement begint op woensdag en vertrekt op zaterdag.