Camping Vigna sul Mar is een ruime, gezellige en schaduwrijke familiecamping. De camping ligt direct aan het strand. Het is heerlijk om hier af en toe eens te zitten als afwisseling op de zwembaden. Het strand loopt langzaam af, dus veiliger voor de kleintjes! Ook bijzonder aan dit complex is de natuur van de Po-delta die de camping omringt en uniek maakt. U kunt diverse wandelingen en fietstochten maken door dit geweldige natuurgebied.
Verblijfsperiode
U kunt op deze camping verblijven van 21 april 2012 tot 15 september 2012.
Aankomst en vertrek zijn dagelijks mogelijk, met een minimum verblijf van 3 nachten.
In de periode van 26 mei 2012 tot 7 september 2012 zijn aankomst en vertrek alleen op zaterdag mogelijk, met een minimum verblijf van 7 nachten.
Een verblijf op topcamping Vigna sul Mar Camping Village is ideaal voor gezinnen met kinderen, om van een welverdiende vakantie te genieten.
"Een echte aanrader onder de campings Adriatische kust in Italië. Deze bosrijke familiecamping is uitstekend is onderhouden. Mooie zwembaden voor veel waterpret en een heerlijk breed strand voor de deur! Puur genieten op Camping Vigna sul Mar!"
Annette van Dijk
Inkoper Pharos Reizen
Ligging aan natuurlijk zwemwater Camping Vigna sul Mar ligt direct aan de Adriatische Zee. Dus vanuit uw caravan over het strand: plons in zee. |
Voor alle kinderen is er:
- toezicht in het zwembad (hoogseizoen)
- twee grote buitenzwembaden
In het bijzonder voor kinderen van 0-4 is er:
Voor kinderen van 5-11 is er:
- een kinder(mini)club met diverse activiteiten en een mooie speeltuin.
Voor kinderen van 12 jaar en ouder is er:
- een ruim aanbod aan diverse sportieve activiteiten zoals volleybal, voetbal, tennis, basketbal en tafeltennis. Verder is er een ruimte met videospellen, avondentertainment, discoavonden en strandfeesten.
|
Uw kinderen worden VIKS (Very Important Kids)!
Bij Pharos Reizen promoveren alle kinderen van 4 t/m 11 jaar tot VIKS (Very Important Kids). Dat betekent dat we extra goed kijken naar de kindvriendelijkheid van onze accommodaties, dat er op sommige accommodaties extra veel voordeel is voor de kids en - last but not least - dat kids die met Pharos Reizen op vakantie gaan vaak een speciaal vakantiecadeautje ontvangen. En voor de kleine VIKjes in de dop, de kids t/m 3 jaar, is er een kleine VIK-verrassing.
Maar er is nog meer! Alle VIKS en VIKjes mogen gratis rondneuzen in de VIKS Bibliotheek. Daar vinden ze spelletjes, kleurplaten en grappige weetjes. Bovendien bepalen de VIKS ieder jaar welke accommodatie de VIKS-Award wint: dit is de prijs voor de kindvriendelijkste accommodatie van het jaar. Meer weten? Kijk bij Victor Vuurtoren.