Camping Yelloh! Village Domaine des Bans

Zoekcode: 37229
Camping Yelloh! Village Domaine des Bans in de Vogezen in Frankrijk biedt fantastische faciliteiten. Er is een Nederlandstalige animatie en een geweldig zwemparadijs op deze camping in de Vogezen. 

  • binnenzwembad en veel activiteiten op deze camping in de Vogezen
  • Camping in de Vogezen met verwarmd lagunebad en waterglijbanen
vanaf € 45,- per stacaravan per nacht bij min. 3 nachten
  • Zwembad, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Meer, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Meer, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Zwembad, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Lagunebad, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Lagunebad, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Lagunebad, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Glijbaan, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Lagunebad, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Speeltuin, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Terras, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Mini supermarkt, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Speeltuin, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Multisportterrein, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Disco, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Tétras, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Keuken Tétras, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Fermette, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux
  • Tétras Famille, Camping Vogezen, Domaine des Bans, Corcieux

Yelloh! Village Domaine des Bans****
Gem. waardering
6,5
(417 beoordelingen)
  • Algemene indruk
    6,5
  • Ligging
    7,2
  • Prijs / kwaliteit
    6,0
  • Kindvriendelijk
    6,6
  • Eetgelegenheden
    4,6
  • Staat van het sanitair
    6,0
Bladwijzer & Delen

Algemeen

veel te doen voor kinderen van 0-4 veel te doen voor kinderen van 5-11 veel te doen voor kinderen van 12-14 een beetje groen, zie ligging  honden welkom, zie tabje Op reis  

Camping Yelloh! Village Domaine des Bans in de Vogezen heeft veel faciliteiten: zwembaden, Nederlandse animatie, veel activiteiten, veel te doen op deze camping in de Vogezen!

Er is veel dat deze camping in de Vogezen bijzonder maakt: de meren midden op Camping Yelloh! Village Domaine des Bans, de zwembaden en de ligging van de stacaravans. Deze camping in de Vogezen is bijzonder geschikt voor gezinnen met kleine, maar ook iets oudere kinderen. Zo is er op Camping Yelloh! Village Domaine des Bans een fantastisch zwemparadijs én een (klein) binnenzwembad.

Pharos Voordeel
  • 10% korting in de periode van 28 april tot en met 29 juni 2012 bij een minimumverblijf van 10 nachten.

Verblijfsperiode
Deze campingvakantie kunt u maken van 28 april tot en met 7 september 2012. Aankomst en vertrek zijn dagelijks mogelijk met een minimumverblijf van 3 nachten.
In de periode van 7 juli tot en met 25 augustus 2012 zijn aankomst en vertrek uitsluitend mogelijk op zaterdag, zondag en woensdag. In deze periode geldt een minimumverblijf van 7 nachten.

"Een van de zaken die Camping Yelloh! Village Domaine des Bans zo bijzonder maakt, is de korte afstand vanaf Nederland, ca. 590 km vanaf Utrecht. Deze camping in de Vogezen is zeer compleet. Er is een zwemparadijs, hele leuke Nederlandstalige animatie, een restaurant en een bar. Daarbij komt dat twee van de drie zwembaden en het restaurant en de bar het gehele seizoen geopend zijn. Ook de animatie wordt het gehele seizoen verzorgd. Omdat er veel Nederlandse gasten komen op deze camping in de Vogezen, maken de kinderen snel vriendjes!"

Joost Fransen
Inkoper Pharos Reizen

Weer of geen weer-selectie
Deze camping in de Vogezen is ook geschikt voor de meivakantie. En voor een minder zonnige zomerdag. De camping heeft een verwarmd binnenzwembad en uw stacaravan heeft verwarming.

Uw kinderen worden VIKS (Very Important Kids)!
Bij Pharos Reizen promoveren alle kinderen van 4 t/m 11 jaar tot VIKS (Very Important Kids). Dat betekent dat we extra goed kijken naar de kindvriendelijkheid van onze accommodaties, dat er op sommige accommodaties extra veel voordeel is voor de kids en - last but not least - dat kids die met Pharos Reizen op vakantie gaan vaak een speciaal vakantiecadeautje ontvangen. En voor de kleine VIKjes in de dop, de kids t/m 3 jaar, is er een kleine VIK-verrassing. Maar er is nog meer! Alle VIKS en VIKjes mogen gratis rondneuzen in de VIKS Bibliotheek. Daar vinden ze spelletjes, kleurplaten en grappige weetjes. Bovendien bepalen de VIKS ieder jaar welke accommodatie de VIKS-Award wint: dit is de prijs voor de kindvriendelijkste accommodatie van het jaar. Meer weten? Kijk bij Victor Vuurtoren.