Camping Le Sous Bois

Zoekcode: 11039

Camping Le Sous Bois in de Ardèche is een gemoedelijke familiecamping met zwembad, direct aan een riviertje. Er is animatie en veel speelruimte.

  • midden in de natuur van de beschermde Ilbie-vallei
  • Camping Le Sous Bois ligt vlak bij bezienswaardigheden
  • vlakbij toeristische attracties in Vallon-Pont-d'Arc, Ruoms en Villeneuve-de-Berg
vanaf € 44,- per stacaravan per nacht

Le Sous Bois***
Gem. waardering
7,8
(11 beoordelingen)
  • Algemene indruk
    7,8
  • Ligging
    8,2
  • Prijs / kwaliteit
    8,0
  • Kindvriendelijk
    8,1
  • Eetgelegenheden
    6,9
  • Staat van het sanitair
    6,7
Bladwijzer & Delen

Algemeen

veel te doen voor kinderen van 0-4 veel te doen voor kinderen van 5-11 op deze camping zijn er standplaatsen een beetje groen, zie ligging  honden welkom, zie tabje Op reis ANWB erkend

Camping Le Sous Bois in de Ardèche ligt mooi in de natuur. Deze camping is voordelig geprijsd en ligt vlak bij alle highlights van de Ardèche. Rust, ruimte en gezelligheid op deze camping. De sfeer is gemoedelijk en gezellig. Rechts van de camping is het riviertje de de Ilbie.

Camping Le Sous Bois wordt sinds een aantal jaren geleid door mevrouw Thibon, een geboren en getogen 'Ardèchoise'. Ze kent de omgeving op haar duimpje en geeft graag tips over uitstapjes in de omgeving. De camping ontvangt graag Nederlanders en heeft al jarenlang trouwe gasten.

Pharos Voordeel

In de periode van 30 juni tot en met 20 juli 2012 en van 11 augustus tot en met 7 september 2012 ontvangt u de volgende korting:

  • 21=14 u verblijft 21 nachten en betaalt 14 nachten
  • 10% korting bij een boeking van minimaal 7 nachten voor 31 januari 2012

Bovenstaande kortingen kunnen niet gecombineerd worden.


Verblijfsperiode
Deze campingvakantie in Frankrijk kan worden gemaakt van 30 april 2012 tot en met 29 september 2012.
Stacaravan: minimumverblijf 7 nachten. Aankomst en vertrek zijn dagelijks mogelijk. Van 30 juni 2012 tot en met 24 augustus 2012 zijn aankomst en vertrek uitsluitend mogelijk op zaterdag.
Standplaats: minimumverblijf 3 nachten. Aankomst en vertrek zijn dagelijks mogelijk.

Leeftijd-selectie
Voor alle kinderen is er

  • het multisportterrein
  • het zwembad
  • de speeltuin
Voor kinderen van 0-4 is er
  • voldoende schaduw
  • het kinderbad
  • gratis kinderbed
Voor kinderen van 5-11 is er
  • het zwembad
  • de elektronische spellen
  • de sporttoernooien, het biljart, tafeltennis en tafelvoetbal

"Geweldig dat we deze camping kunnen aanbieden. Tijdens mijn bezoek aan deze camping en de ontmoeting met mevrouw Thibon werd ik zeer enthousiast over Camping Le Sous Bois. Aan de ene kant zit je midden in het toeristische hart van de Ardèche, terwijl je tegelijkertijd kunt genieten van de rust en de natuur op de camping en je totaal geen last hebt van de drukte en het verkeer dat je in juli en augustus in de Ardèche kunt tegenkomen. Daarbij komt de leuke ongedwongen en persoonlijke sfeer. Een heel fijn vakantieadres voor een hele leuke prijs!"

Joost Fransen
Inkoper Pharos Reizen

Uw kinderen worden VIKS (Very Important Kids)!
Bij Pharos Reizen promoveren alle kinderen van 4 t/m 11 jaar tot VIKS (Very Important Kids). Dat betekent dat we extra goed kijken naar de kindvriendelijkheid van onze accommodaties, dat er op sommige accommodaties extra veel voordeel is voor de kids en - last but not least - dat kids die met Pharos Reizen op vakantie gaan vaak een speciaal vakantiecadeautje ontvangen. En voor de kleine VIKjes in de dop, de kids t/m 3 jaar, is er een kleine VIK-verrassing. Maar er is nog meer! Alle VIKS en VIKjes mogen gratis rondneuzen in de VIKS Bibliotheek. Daar vinden ze spelletjes, kleurplaten en grappige weetjes. Bovendien bepalen de VIKS ieder jaar welke accommodatie de VIKS-Award wint: dit is de prijs voor de kindvriendelijkste accommodatie van het jaar. Meer weten? Kijk op: victor vuurtoren.

Code Reisaanbiedingen ANVR
Pharos Reizen van ANWB conformeert zich aan de ANVR Code Reisaanbiedingen.