Inbegrepen in het arrangement:
- 2x overnachting in Novotel Charenton
- 2x ontbijtbuffet
- 1x boottocht over de Seine
- 1x tocht per luchtballon
|
Boottocht over de Seine
Elke stad heeft een andere dimensie vanaf het water. Dit geldt helemáál voor Parijs, waar de belangrijkste monumenten vanaf de rivier de Seine te zien zijn. Paris by night? Ook dat kan! Deze boottocht kunt u dagelijks op diverse tijdstippen maken (in ieder geval elk uur tussen 10.00 uur en 22.00 uur) en duurt ca. 1 uur. De boot vertrekt het hele jaar door van ponton N°3 in de Seine achter de Eiffeltoren. Op de boot wordt o.a. in het Engels en Duits uitleg gegeven.
Tocht per luchtballon
Parijs vanuit een heuse luchtballon! In Parc André Citroën, ten zuiden van de Eiffeltoren, kunt u genieten van het prachtige uitzicht over de stad vanuit een luchtballon. De ballon waarmee u uw vlucht maakt is 32 meter hoog, net zo hoog als een flatgebouw van twaalf verdiepingen en heeft een doorsnee van 22 meter. Tijdens een vlucht van 10 min. op 150 meter hoogte heeft u een prachtig uitzicht over de stad. De tocht is dagelijks mogelijk tussen 09.00 en 18.00 uur. Elke 10 minuten is er een afvaart. Er vinden geen ballonvaarten tijdens de schemering of avond plaats omdat het park dan gesloten is. Bij slecht weer of voor diegenen die de luchtballon eng vinden, hebben wij een mooi alternatief: toegang tot Tour Montparnasse, vanwaar u tevens een prachtig uitzicht over de stad heeft.
Verblijfsperiode 2012
U kunt deze stedentrip maken in de periode 1 januari 2012 tot en met 30 december 2012. Aankomst en vertrek zijn dagelijks mogelijk in de gehele periode.
| Pharos voordeel:
KidsDeal
- Gratis voor kinderen tot en met 15 jaar, inclusief activiteiten.
Bovenstaande kortingen zijn geldig bij minimaal 2 volbetalenden op de kamer. Kortingen zijn niet cumulatief. De leeftijd op de dag van aankomst is bepalend voor de korting. |