Vakantiepark Les Demeures du Lac

Zoekcode: 32240
Vakantiepark Les Demeures du Lac ligt in een prachtig gebied in de Dordogne dat nog niet massaal door toeristen is ontdekt. Het park in Casteljaloux heeft veel te bieden. Watersport is een belangrijke activiteit!

  • zwembad
  • veel watersportmogelijkheden
  • direct aan groot meer
  • 15% korting in de hoogseizoen!
vanaf € 35,- per bungalow per nacht bij een min. verblijf van 7 nachten
  • Zwembad, Vakantiepark Les Demeures du Lac
  • Volleybal, Vakantiepark Les Demeures du Lac
  • Zwembad, Vakantiepark Les Demeures du Lac
  • Glijbaan, Vakantiepark Les Demeures du Lac
  • Exterieur, Vakantiepark Les Demeures du Lac
  • Speelplaats, Vakantiepark Les Demeures du Lac
  • strand, Vakantiepark Les Demeures du Lac
  • Strandbungalows, Vakantiepark Les Demeures du Lac
  • Extieur driekamerbungalow, Vakantiepark Les Demeures du Lac
  • Keuken, driekamerbungalow, Vakantiepark Les Demeures du Lac
  • badkamer, driekamerbungalow, Vakantiepark Les Demeures du Lac

Algemeen

veel te doen voor kinderen van 5-11 veel te doen voor kinderen van 12-14 een beetje groen, zie ligging honden welkom, zie tabje Op reis

Verblijfsperiode 2012

U kunt op dit park verblijven van 7 april 2012 tot en met 2 november 2012. Aankomst en vertrek is uitsluitend mogelijk op zaterdag, met een minimumverblijf van 7 nachten.

"Wat een leuk park is dit, met zo'n gezellige sfeer bij het meertje! Ik was bovendien aangenaam verrast door de vele faciliteiten die hier zijn. De bungalows en appartementen zijn slechts twee jaar oud, en dat zie je. Ik heb hier zelf ook een paar dagen gezeten en de omgeving eens goed bekeken. Wat een veelzijdigheid zeg! Het leuke van het park is dat u er prima twee weken kunt verblijven om met de familie van het meer en strand te genieten maar ook op een ontdekkingstocht kan gaan door Zuid-Frankrijk!"

Boudewijn Kloes
Inkoper Pharos Reizen


Pharos Voordeel

  • 10% korting bij verblijf van minimaal 7 nachten in de periode van 7 april 2012 tot en met 7 juli 2012 en van 25 augustus 2012 tot en met 2 november 2012. 
  • 20% korting bij verblijf van minimaal 14 nachten in de periode van 7 april 2012 tot en met 7 juli 2012 en van 25 augustus 2012 tot en met 2 november 2012.

Leeftijdselectie
Voor alle kinderen is er
  • zwembad
  • meer met strand en glijbaan

Voor kinderen van 5-11 zijn er
  • speeltuin
  • waterglijbaan bij het meer

Voor kinderen van 12 -14 zijn er
  • activiteiten bij het meer